TIP na kurz...

ANKETA

Máte svého kouče?

ANO

59% (2584)

NE

41% (1786)

Celkem hlasovalo:
4370 osob


INTERIM MANAGER
Miroslav Sanytrák , tel:602365700, volejte ihned!
 
sanco(zavináč)marketingrescue.cz

Pracuji jako interim manažer, tedy jako zkušený výkonný manažer v oblasti řízení firem,převážně se jedná o krizový management a v oblasti změn subjektu. 

Hlavní výhodou jsou tyto atributy. 

Rychlost - kde mohu ihned nastoupit v rámci časově omezeného kontraktu  a začít řídit firmu.

Přidaná hodnota - využití mých zkušeností, odborných znalostí v příbuzných oborech a vytvoření schopného týmu, který se po mém odchodu bude jasně orientovat a dokáže subjekt řídit. 

Zkušenosti - viz Kouč Miroslav Sanytrák - řízení firem, společností, poradenská činnost v marketing managementu. Mým velkým atributem je schopnost rychlých analýz a jejich výsledky ihned zavést do pozitivní praxe! Umění okamžitě řešit nepříjemné situace se kloubí s rychlým řešením krizového managementu a  vytvoření jasných popisů pracovní činnosti a organizačních schémat.

Objektivita a nasazení- je jasná, neboť jako interim manažer nejsem spojen jakokoliv se subjektem, či jeho zaměstnanci, tím je zde jasná objektivita a zodpovědnost ve firmě za svá rozhodnutí. 

Pravomoci - odpovídám přímo majiteli či představenstvu za svoji činnost. Moje působení u subjektu je vždy časově omezeno.

Motivace- jsem motivován výzvami subjektu, umím motivovat i ostatní.

Kontaktujte mne ihned na tel.: 602365700