REKVALIFIKACE, OTEVŘENÉ KURZY A SEMINÁŘE NAJDETE NA:

TIP na kurz...

Firemní kultura - MR13

ANKETA

Máte svého kouče?

ANO

57% (2231)

NE

43% (1702)

Celkem hlasovalo:
3933 osob


EXECUTIVE COACHING
Miroslav Sanytrák, tel.602365700

1) Kouč, pro a proti, koučink manažerky a manažera. Díky osobnímu přístupu se zde maximálním způsobem využívá efektivně každá minuta, je zde přesně stanoven časový harmonogram růstu osobnosti, přístupy a řešení situací, kteří jiní nazývají problémy, my řešíme situace!

2) Cílem je oproštění osobnosti od stresu a depresí, od stresu při komunikaci se zákazníkem, při jednáních s podřízenými apod. Zlepšení osobní image a osobní komunikace. Rozvoj osobnosti koučovaného - to je úkol kouče. Jedná se o 1-3,5 hodinové konzultace.Výsledkem je změna myšlení k pozitivním cílům, pouze pozitivním, jdeme dopředu. Umění řízení sebe sama, řízení času s důsledkem na splnění svých stanovených cílů. 

3) Především se jedná o koučink leader manažerů  a případně jejich podřízených.

4) Při řízení projektů se jedná o koučink-mentorink, kde využíváme jasných zkušeností z praxe.

5) Používáme různé diagnostické metody ve spolupráci s psychologem, systémy testování osobnosti.

 

Skupinový koučink ve firmě.

Jedná se koučování několika manažerů a manažerek ve firmě formou individuálního přístupu a posléze přístupu k určené skupině,v rámci procesního řízení firmy je tento způsob v relativně krátké době vysoce účinný. Předpokladem k úspěchu je řešení několika faktorů. Kontrolní zpětné bazby jsou na místě a musí být jasně definovány, aplikace analýz ihned do praxe.