REKVALIFIKACE, OTEVŘENÉ KURZY A SEMINÁŘE NAJDETE NA:

TIP na kurz...

Firemní kultura - MR13

ANKETA

Máte svého kouče?

ANO

57% (2250)

NE

43% (1722)

Celkem hlasovalo:
3972 osob


BUSSINES CONSULTING
Miroslav Sanytrák, tel:60236570
sanco(zavináč) marketingrescue.cz

 

 

Účelem je převážně řešení řízení firmy, analýzy, studie a vyškolení zaměstnanců, tvorba a revize popisů pracovní pozice, tvorba kompletních manuálů každého jednotlivce, každé pozice v rámci organizačního schématu společnosti.

I malá společnost musí mít v těchto záležitostech pořádek, neboť právě zde se tvoří počáteční efektivita firmy, zpětné kontrolní vazby,procesní řízení, marketing mix i reklama.

Poskytuji tyto konzultační služby:

1) Oblast interní komunikace a řešení porad na všech úrovních řízení.

2) Řízení a rozvoj pracovníků.

3) Řízení změn, krizové řízení , řízení a příprava projektů .

4) Hledání řešení jasně vedoucích k cílům jak u jednotlivců, tak týmů.

 

Personální poradenství, agentura,

" Tým, který začně prohrávat v důsledku Sebeuspokojení, si bude stále hledat nové a nové promyšlené výmluvy vysvětlující důvody jeho porážek.Zakrátko bude vynalézavější ve výmýšlení,jak prohrát než jak vyhrát." Pat Riley

Reklama a fotografie

"Ti, kteří zapomínají na svou minulost,jsou odsouzeni si ji zopakovat". George Santayana

Public relation

Vztahy s hromadnými prostředky jako jsou školy, úřady, společnosti.Tvorba tiskových zpráv z akcí včteně jejich rozeslání.Komunikace a tajná řeč těla je dílčí součástí public relations.

Veletrhy a výstavy, umění prezentace

Umění prezentace na výstavách a veletrzích v rámci nizkého rozpočtu, bez agentur, pouze s profesionály, realizační tým a komunikace uvnitř tohoto týmu. Realizace P.O.S. materiálů a dalších podpůrných prvků nutných k výstavě.

Odborné analýzy

Odborné analýzy, optimalizace služeb, personální audit, to vše Vás dnes mlůže velice omezovat. Naučíme Vás využívat výsledků analýz pro posun ve firmě.