REKVALIFIKACE, OTEVŘENÉ KURZY A SEMINÁŘE NAJDETE NA:

TIP na kurz...

Firemní kultura - MR13

ANKETA

Máte svého kouče?

ANO

57% (2232)

NE

43% (1702)

Celkem hlasovalo:
3934 osob


Objednávka semináře

Vyplněnou objednávku prosím zašlete:

1) Emailem na : sanco(zavináč)marketingrescue.cz,
2) Faxem : 312698435
3) Poštou: SANCO, spol. s r.o. P.O.Box 9, 27351 Unhošť
4) Informace: 602365700

Vyhrazujeme si právo změny termínu či přednášejícího nebo zrušení semináře. O případných změnách budou přihlášení účastníci informováni předem. Dokud nedostanete objednávku potvrzenou, nic neplaťte.

 

Platební a storno podmínky

Platební podmínky:

Po vyplnění objednávkového formuláře a jeho zaslání na uvedenou adresu Vám obratem pošleme potvrzení. Pokud by Vámi vybraný seminář byl již obsazený, budeme Vás informovat a zašleme nejbližší možný termín.Dokud neobdržíte potvrzení nic neplaťte. 14 dní před akcí obdržíte zálohovou fakturou, kterou je nutné uhradit nejpozději 10 dnů před konaným seminářem, připsáním na náš účet. Při pozdějším přihlášení a úhradě než 5 pracovních dnů před akcí je nutné předložení dokladu o úhradě při prezentaci. Daňový doklad k uhrazenému kurzovnému je předáván při prezentaci, event. zasílán dodatečně poštou. Při platbě vždy uveďte na email: sanco@marketingrescue.cz kdy byla faktura uhrazena. Účast na semináři je možná pouze po uhrazení účastnického poplatku.

Stornovací podmínky

Storno musí být vždy písemné na email:sanco@marketingrescue.cz , Při zrušení do 10 kalendářních dnů před akcí neúčtujeme stornovací poplatek. Jinak nemůže být storno z provozních důvodů přijato, a tudíž je stornovací poplatek 100% kurzovného.

Objednávkový formulář

 
Kód kurzu   Název kurzu  
Termín   Bankovní spojení (Vaše číslo účtu)  
 
Jméno   Příjmení  
Firma   Kontaktní osoba
(pokud není stejná jako účastník)
 
           
Telefon   E-mail  
 
Název firmy   Adresa  
  DIČ  
       
Poznámka  
Do pole prosím napište kód sanco944
(ochrana proti spamu)